Fryderyk Chopin - konkurs na prezentację multimedialną

W związku z uroczystym nadaniem imienia szkole - zorganizowany został konkurs na prezentację multimedialną poświęconą życiu i twórczości Fryderyka Chopina. Uczniowie OSM I i II st. chętnie podjęli się wyzwania i stworzyli niezwykle interesujące, bogato ilustrowane prace. Jury miało nie lada kłopot, by spośród tak wielu prezentacji wybrać te najciekawsze. Ostatecznie - biorąc pod uwagę kwestie merytoryczne oraz walory artystyczne - podjęto decyzję, iż laureatami konkursu zostali:
OSM I st.
w kategorii klas I - III:
Krzysztof Adamczyk 2a
w kategorii klas IV - VI
Jan Daniluk kl. 5a
Maciej Rataj kl. 6a
OSM II st.
Adrianna Wilk kl. 6 OSM II st.
 
Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów!
 
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: