Kadra pedagogiczna

DYREKTOR

Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy

mgr Lucyna Huzarska
WICEDYREKTOR

Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy
ds. kształcenia ogólnego – mgr Bożena Płotecka
ds. kształcenia muzycznego – mgr Aleksandra Kasiłowska

KIEROWNICY SEKCJI:

Kierownik sekcji instrumentów klawiszowych OSM i SM I st.

– mgr Anna Poloch

Kierownik sekcji instrumentów klawiszowych OSM i SM II st.

– mgr Michał Malec

Kierownik sekcji instrumentów smyczkowych i gitary

OSM i SM I i II st.
– mgr Renata Piskórz

Kierownik sekcji instrumentów dętych, śpiewu solowego i perkusji

OSM i SM I i II st.
– mgr Janusz Trepiak

Kierownik sekcji przedmiotów ogólnomuzycznych OSM i SM I i II st.

– mgr Beata Szczepanik

WYCHOWAWCY:
Wychowawca kl. I OSM I st.
mgr Maria Nazarewicz


Wychowawca kl. IIa OSM I st.
mgr Edyta Sandura


Wychowawca kl. IIb OSM I st.
 mgr Edyta Musielak


Wychowawca kl. IIIa OSM I st.
- mgr Elżbieta Stasz


Wychowawca kl. IIIb OSM I st.
- mgr Monika Kowalczyk


Wychowawca kl. IV OSM I st.
mgr Agnieszka Różycka


Wychowawca kl. Va OSM I st.
 mgr Magdalena Baranowicz


Wychowawca kl. Vb OSM I st.
 mgr Joanna Kurbiel


Wychowawca kl. VIa OSM I st.
 mgr Dariusz Szczepanik


Wychowawca kl. VIb OSM I st.
 mgr Paulina Lisowska


Wychowawca kl. VIIa OSM I st.
- mgr Paweł Muchowski


Wychowawca kl. VIIb OSM I st.
- mgr Iwona Rostkowska


Wychowawca kl. VIII OSM I st.
- mgr Elżbieta Sitko

Wychowawca kl. III OSM II st.
- mgr Agnieszka Kostrzewa-Mała

Wychowawca kl. IV OSM II st.
 mgr Danuta Ksiądzyna


Wychowawca kl. VI OSM II st.
- mgr Halina Broszkiewicz-Cielica

 

Nauczyciele

PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA – OSM I st.
Monika Kowalczyk
Edyta Musielak
Maria Nazarewicz
Edyta Sandura
Elżbieta Stasz

 JĘZYK POLSKI

Magdalena Baranowicz - OSM I i II st.
Grażyna Kucharska - OSM II st.
Paulina Lisowska – OSM I st.

 MATEMATYKA

Elżbieta Sitko – OSM I st.
Agnieszka Różycka – OSM II st.

 PRZYRODA

Elżbieta Stasz – OSM I st.

 BIOLOGIA

Agnieszka Goleń – OSM II st.

 FIZYKA

Grzegorz Macała – OSM II st.

 CHEMIA

Agata Kotuła - OSM II st.

 GEOGRAFIA

Izabela Kwiatkowska – OSM I st.
Katarzyna Wójcik – OSM II st.

 HISTORIA

Halina Broszkiewicz-Cielica – OSM I i II st.

 WOS

Marek Daczkowski – OSM II st.

 HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ

Marek Daczkowski – OSM II st.

 JĘZYK ANGIELSKI

Anna Kopańska - OSM I st.
Agnieszka Kostrzewa-Mała – OSM I i II st.
Joanna Kurbiel – OSM I st.

 JĘZYK NIEMIECKI

Dominika Olchówka – OSM II st.
Bożena Płotecka – OSM II st.

 TECHNIKA

Magdalena Garbacz – OSM I st.

 INFORMATYKA

Barbara Marczuk – OSM I i II st.
 PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Grażyna Juchnik – OSM II st.
 EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Elżbieta Czornak – OSM II st.

 PLASTYKA

Iwona Rostkowska – OSM I i II st.

 RELIGIA

Zofia Siemiginowska – OSM I st.
Ewa Wójcik – OSM I i II st.

 W-F

Ewa Kozak – OSM I st.
Paweł Muchowski – OSM I i II st.
Marzena Szeszko - OSM II st.

 

Nauczyciele

SEKCJI INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH OSM i SM I i II st.

 FORTEPIAN

Joanna Cegłowska
Natalia Ceroń-Janusz
Marta Cofur
Małgorzata Fornagiel
Marek Janusz
Ilona Kamecka
Marzena Łętowska-Darska
Michał Malec
Tomasz Marut
Mariusz Modrzejewski
Antoni Pokora
Anna Poloch
Alicja Siejka
Mateusz Słowikowski
Bernadeta Stasz
Beata Szczepanik
Elżbieta Wójtowicz-Kwiatkowska

Damian Zyber

 

 AKORDEON

Bogumiła Kwiatkowska
Zbigniew Kowalczyk

 

 ORGANY

Antoni Pokora

 

Nauczyciele

SEKCJI INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY
 SKRZYPCE

Alicja Dragan
Konrad Dragan
Marta Sochal-Matuszyk
Renata Piskórz
Anna Rzonca
Ryszard Wachowski

 ALTÓWKA

Renata Piskórz

 

 GITARA

Arkadiusz Stachowski
Zbigniew Szporka
Sebastian Środa
Zbigniew Woźny

 

 WIOLONCZELA

Alicja Brzostecka
Bożena Rodzeń-Jarosz

 

 KONTRABAS

Paweł Stuczyński

 

AKOMPANIATORZY:

Michał Malec
Alicja Siejka
Wiktor Szymajda
Damian Zyber


Nauczyciele

SEKCJI INSTRUMENTÓW DĘTYCH, ŚPIEWU SOLOWEGO

I PERKUSJI

 FLET

Monika Kobayashi
Marta Kowalczyk
Michał Paryżak

 

 TRĄBKA

Patrycjusz Gruszecki
Andrzej Widz

 PUZON

Maciej Błach

 

 KLARNET

Piotr Koziar
Janusz Trepiak
Karolina Trepiak-Dudek

 

 OBÓJ

Dąbrówka Dąbrowska
Aleksandra Kasiłowska

 

 FAGOT

Andrzej Łucki

 

 WALTORNIA

Sławomir Wagner

ŚPIEW

Aleksandra Lisowska-Gołek
Beata Pazio-Grygiel

 

 PERKUSJA

Jacek Muzioł
Paweł Kurek
Michał Dudek

 

 ZESPOŁY WOKALNE

Beata Pazio-Grygiel

 

AKOMPANIATORZY:

Natalia Ceroń-Janusz
Kamil Grabowski
Marek Janusz
Ilona Kamecka
Alicja Siejka
Damian Zyber

 

Nauczyciele

SEKCJI PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH
 KSZTAŁCENIE SŁUCHU

Maria Barańska-Wachowska
Benedykt Ksiądzyna
Danuta Ksiądzyna
Ryszard Osada
Dariusz Rzonca
Leonard Stasz
Beata Szczepanik
Dariusz Szczepanik

 

 PODSTAWY RYTMIKI

Maria Barańska-Wachowska

 

 LITERATURA MUZYCZNA

Danuta Ksiądzyna
Anna Wagner

 

 NAUKA O MUZYCE

Danuta Ksiądzyna

 

 AUDYCJE MUZYCZNE

Leonard Stasz
Beata Szczepanik
Dariusz Szczepanik

 

 WIEDZA O MUZYCE

Leonard Stasz

 

 FORMY MUZYCZNE

Danuta Ksiądzyna

 

 HARMONIA

Benedykt Ksiądzyna
Ryszard Osada

 

 ZASADY MUZYKI Z ELEMENTAMI EDYCJI NUT

Benedykt Ksiadzyna
Ryszard Osada
Beata Szczepanik

 

 HISTORIA MUZYKI

Anna Wagner

 

 DYKCJA I RECYTACJA

Beata Pazio-Grygiel

 

 CHÓR

Ilona Kamecka
Dariusz Rzonca

 

 ORKIESTRA

Aleksander Piechaczek

Inne stanowiska pedagogiczne

BIBLIOTEKARZ

Krystyna Lewandowska

 

PSYCHOLOG SZKOLNY

Rafał Dorobek


WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

Ewa Figurska-Wdowikowska
Lucyna Huzarska
Ewa Kozak
Edyta Pisarska

  • Czytany 12922 razy
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: