Hej kolęda, kolęda

Ostatni dzień przed zimową przerwą świąteczną miał wyjątkowy charakter. Był okazją do zatrzymania się w pogoni za lepszą oceną, kupieniem prezentu czy robieniem porządków –  po to, by skupić się na tym, co naprawdę ważne – na Wielkiej Tajemnicy Bożego Narodzenia. 

 
W świąteczny nastrój wprowadziło nas nie tylko przepiękne przedstawienie przygotowane przez Panią Ewę Wójcik, ale także cudowny oraz gra orkiestry pod kierunkiem Pana Dariusza Rzoncy oraz Pana Aleksandra Piechaczka.  
Wzruszeni, wzięliśmy udział w klasowych spotkaniach wigilijnych. Dzieląc się opłatkiem, składaliśmy sobie nawzajem życzenia. Nie zabrakło świątecznych upominków i muzyki. Tego wyjątkowego dnia mogliśmy usiąść obok siebie przy stole i cieszyć się nawzajem swoją obecnością. 

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: