Kadra pedagogiczna

WYCHOWAWCY:

 

Wychowawca kl. Ia OSM I st.

  • mgr Edyta Sandura

 

Wychowawca kl. Ib OSM I st.

  • mgr Edyta Musielak

 

Wychowawca kl. IIa OSM I st.

- mgr Elżbieta Stasz

 

Wychowawca kl. IIb OSM I st.

- mgr Monika Kowalczyk

 

Wychowawca kl. III OSM I st.

  • mgr Maria Nazarewicz

  •  

Wychowawca kl. IVa OSM I st.

  • mgr Magdalena Baranowicz

 

  • Wychowawca kl. IVb OSM I st.

  • mgr Izabela Kurek

 

Wychowawca kl. Va OSM I st.

  • mgr Dariusz Szczepanik

 

Wychowawca kl. Vb OSM I st.

  • mgr Paulina Lisowska

 

Wychowawca kl. VIa OSM I st.

- mgr Paweł Muchowski

 

Wychowawca kl. VIb OSM I st.

- mgr Iwona Rostkowska

 

 

Wychowawca kl. VII OSM I st.

- mgr Elżbieta Sitko

 

 

 

Wychowawca kl. IIA OSM II st.

  • mgr Anna Wagner

 

Wychowawca kl. IIB OSM II st.

  • mgr Agnieszka Różycka

 

Wychowawca kl. III OSM II st.

  • mgr Danuta Ksiądzyna

 

Wychowawca kl. V OSM II st.

- mgr Halina Broszkiewicz-Cielica

 

Wychowawca kl. VI OSM II st.

- mgr Agnieszka Kostrzewa-Mała

 

 

 

 

 

 

 

Nauczyciele

PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

 

 

  • EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA – OSM I st.

Monika Kowalczyk

Edyta Musielak

Maria Nazarewicz

Edyta Sandura

Elżbieta Stasz

 

  • JĘZYK POLSKI

Magdalena Baranowicz - OSM I i II st.

Grażyna Kucharska - OSM II st.

Paulina Lisowska – OSM I st.

 

  • MATEMATYKA

Elżbieta Sitko – OSM I st.

Agnieszka Różycka – OSM II st.

 

 

  • PRZYRODA

Elżbieta Stasz – OSM I st.

 

  • BIOLOGIA

Agnieszka Goleń – OSM II st.

Izabela Kwiatkowska – OSM I st.

 

  • FIZYKA

Grzegorz Macała – OSM II st.

 

  • CHEMIA

Agata Kotuła - OSM II st.

 

  • GEOGRAFIA

Katarzyna Wójcik – OSM I i II st.

 

  • HISTORIA

Halina Broszkiewicz-Cielica – OSM I i II st.

 

  • WOS

Marek Daczkowski – OSM II st.

 

  • HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ

Marek Daczkowski – OSM II st.

 

  • JĘZYK ANGIELSKI

Kamila Budniewska - OSM II st.

Anna Kopańska - OSM I st.

Agnieszka Kostrzewa-Mała – OSM I i II st.

Joanna Kurbiel – OSM I st.

 

  • JĘZYK NIEMIECKI

Dominika Olchówka – OSM II st.

Bożena Płotecka – OSM II st.

 

  • TECHNIKA

Magdalena Garbacz – OSM I st.

 

  • INFORMATYKA

Barbara Marczuk – OSM I i II st.

 

  • PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Beata Dzierżyk – OSM II st.

 

  • EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Elżbieta Czornak – OSM II st.

 

  • PLASTYKA

Iwona Rostkowska – OSM I i II st.

 

  • RELIGIA

Zofia Siemiginowska – OSM I st.

Ewa Wójcik – OSM I i II st.

 

  • W-F

Iwona Kurek – OSM I st.

Paweł Muchowski – OSM I i II st.

Marzena Szeszko - OSM II st.

 

 

 

 

Nauczyciele

SEKCJI INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH OSM i SM I i II st.

 

  • FORTEPIAN

Joanna Cegłowska

Natalia Ceroń-Janusz

Małgorzata Fornagiel

Marek Janusz

Ilona Kamecka

Marzena Łętowska-Darska

Michał Malec

Tomasz Marut

Mariusz Modrzejewski

Wojciech Natanson

Antoni Pokora

Anna Poloch

Alicja Siejka

Michał Skowronek

Mateusz Słowikowski

Bernadeta Stasz

Beata Szczepanik

Elżbieta Wójtowicz-Kwiatkowska

Damian Zyber

 

  • AKORDEON

Bogumiła Kwiatkowska

Zbigniew Kowalczyk

 

  • ORGANY

Antoni Pokora

 

 

Nauczyciele

SEKCJI INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY

 

  • SKRZYPCE

Alicja Dragan

Konrad Dragan

Marta Sochal-Matuszyk

Renata Piskórz

Anna Rzonca

Ryszard Wachowski

 

  • ALTÓWKA

Renata Piskórz

 

  • GITARA

Anna Badecka

Paweł Darski

Arkadiusz Stachowski

Zbigniew Szporka

Sebastian Środa

Zbigniew Woźny

 

  • WIOLONCZELA

Alicja Brzostecka

Bożena Rodzeń-Jarosz

 

 

  • KONTRABAS

Paweł Stuczyński

 

AKOMPANIATORZY:

Michał Malec

Alicja Siejka

Wiktor Szymajda

Damian Zyber

Nauczyciele

SEKCJI INSTRUMENTÓW DĘTYCH, ŚPIEWU SOLOWEGO

I PERKUSJI

 

  • FLET

Monika Kobayashi

Marta Kowalczyk

Michał Paryżak

  • TRĄBKA

Patrycjusz Gruszecki

Andrzej Widz

  • PUZON

Maciej Błach

  • KLARNET

Piotr Koziar

Janusz Trepiak

Karolina Trepiak-Dudek

 

  • OBÓJ

Dąbrówka Dąbrowska

Aleksandra Kasiłowska

 

  • FAGOT

Andrzej Łucki

 

  • WALTORNIA

Sławomir Wagner

 

  • ŚPIEW

Aleksandra Lisowska-Gołek

Beata Pazio-Grygiel

 

  • PERKUSJA

Jacek Muzioł

Krzysztof Palmowski

 

  • ZESPOŁY WOKALNE

Beata Pazio-Grygiel

 

AKOMPANIATORZY:

Natalia Ceroń-Janusz

Kamil Grabowski

Marek Janusz

Ilona Kamecka

Alicja Siejka

Damian Zyber

 

 

Nauczyciele

SEKCJI PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

 

  • KSZTAŁCENIE SŁUCHU

Maria Barańska-Wachowska

Benedykt Ksiądzyna

Danuta Ksiądzyna

Ryszard Osada

Dariusz Rzonca

Leonard Stasz

Beata Szczepanik

Dariusz Szczepanik

 

  • PODSTAWY RYTMIKI

Maria Barańska-Wachowska

 

  • LITERATURA MUZYCZNA

Danuta Ksiądzyna

Anna Wagner

 

  • AUDYCJE MUZYCZNE

Dariusz Rzonca

Leonard Stasz

Beata Szczepanik

Dariusz Szczepanik

 

  • FORMY MUZYCZNE

Danuta Ksiądzyna

 

  • HARMONIA

Benedykt Ksiądzyna

Ryszard Osada

 

 

  • ZASADY MUZYKI Z ELEMENTAMI EDYCJI NUT

Ryszard Osada

Beata Szczepanik

 

 

  • HISTORIA MUZYKI

Anna Wagner

 

  • DYKCJA I RECYTACJA

Paweł Palcat

 

  • CHÓR

Ilona Kamecka

Dariusz Rzonca

 

  • ORKIESTRA

Aleksander Piechaczek

 

 

Inne stanowiska pedagogiczne

 

BIBLIOTEKARZ

Krystyna Lewandowska

 

PSYCHOLOG SZKOLNY

 

Rafał Dorobek

 

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

 

Ewa Figurska-Wdowikowska

Lucyna Huzarska

Edyta Pisarska

  • Czytany 7654 razy
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: