Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/634

„Myśmy wciąż do Niepodległej szli…”

Wydarzenia związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości kształtowały nie tylko dzieje naszego narodu. Wpływały również na życie i twórczość wielu artystów – malarzy, pisarzy, muzyków. Ich dzieła – przepełnione rozmaitymi emocjami (od żalu i rozpaczy spowodowanej utratą państwowości, poprzez dumę z bohaterskiej postawy legionistów, aż po radość oraz euforię – wywołaną odzyskaniem niepodległości) stanowią ważne w historii świadectwo minionych lat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmem poświęconym polskiej poezji patriotycznej. Jego autorką jest Jagoda Jerka – uczennica klasy Ia OSM II st.

Media

Galeria

{gallery}634{/gallery}
Więcej w tej kategorii: « Ja i przyroda Dzień Pluszowego Misia »
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: