Kadra pedagogiczna

WYCHOWAWCY:

Wychowawca kl. I OSM I st.

- mgr Maria Nazarewicz

Wychowawca kl. IIA OSM I st.

- mgr Edyta Sandura

Wychowawca kl. IIB OSM I st.

mgr Edyta Musielak

Wychowawca kl. IIIA OSM I st.

  • mgr Karolina Grodek

Wychowawca kl. IIIB OSM I st.

- mgr Elżbieta Stasz

Wychowawca kl. IVA OSM I st.

- mgr Paweł Muchowski

Wychowawca kl. IVB OSM I st.

- mgr Agata Woźniak-Lewicka

Wychowawca kl. VA OSM I st.

- mgr Elżbieta Sitko

Wychowawca kl. VB OSM I st.

  • mgr Beata Szczepanik

Wychowawca kl. VIA OSM I st.

- mgr Paulina Lisowska

Wychowawca kl. VIB OSM I st.

- mgr Dariusz Szczepanik

Wychowawca kl. IA OSM II st.

- mgr Magdalena Baranowicz

Wychowawca kl. IB OSM II st.

- mgr Bożena Płotecka

Wychowawca kl. II OSM II st.

- mgr Anna Bałka-Kluwak

Wychowawca kl. III OSM II st.

- mgr Halina Broszkiewicz-Cielica

Wychowawca kl. IV OSM II st.

- mgr Agnieszka Kostrzewa-Mała

Wychowawca kl. V OSM II st.

  • mgr Danuta Ksiądzyna

 

Nauczyciele

PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

  • EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Maria Nazarewicz

Edyta Sandura

Edyta Musielak

Karolina Grodek

Elżbieta Stasz 

  • JĘZYK POLSKI

Anna Bałka-Kluwak - OSM II st.

Magdalena Baranowicz - OSM II st.

Grażyna Kucharska - OSM II st.

Paulina Lisowska – OSM I st.

  • MATEMATYKA

Elżbieta Sitko – OSM I st.

Elżbieta Rodak – OSM II st.

Viktor Levchenko – OSM II st.

  • PRZYRODA

Elżbieta Stasz – OSM I st.

  • BIOLOGIA

Agnieszka Goleń – OSM I i II st.

Izabela Kwiatkowska – OSM I st.

  • FIZYKA

Grzegorz Macała – OSM II st.

  • CHEMIA

Agata Kotuła - OSM II st.

  • GEOGRAFIA

Izabela Kwiatkowska – OSM I st.

Ewa Woźniak-Szymańska – OSM II st.

  • HISTORIA

Halina Broszkiewicz-Cielica – OSM I i II st.

  • WOS

Halina Broszkiewicz-Cielica – OSM II st.

  • JĘZYK ANGIELSKI

Anna Kopańska - OSM I st.

Agnieszka Kostrzewa-Mała – OSM II st.

Agata Woźniak-Lewicka - OSM I st.

  • JĘZYK NIEMIECKI

Bożena Płotecka – OSM I i II st.

  • TECHNIKA

Magdalena Garbacz – OSM I st.

  • INFORMATYKA

Barbara Marczuk – OSM I i II st.

  • PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Beata Dzierżyk – OSM II st.

  • EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Elżbieta Czornak – OSM II st.

  • PLASTYKA

Iwona Rostkowska – OSM I i II st.

  • RELIGIA

Zofia Siemiginowska – OSM I st.

Ewa Wójcik – OSM I i II st.

  • W-F

Agata Sawicka – OSM I i II st.

Paweł Muchowski – OSM I i II st.

Marzena Szeszko - OSM II st.

 

 

Nauczyciele

SEKCJI INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH OSM i SM I i II st. 

  • FORTEPIAN

Natalia Ceroń-Janusz

Małgorzata Fornagiel

Marek Janusz

Zuzanna Jastrzębska

Ilona Kamecka

Marzena Łętowska-Darska

Michał Malec

Mariusz Modrzejewski

Wojciech Natanson

Anna Poloch

Grażyna Rutkowska

Alicja Siejka

Elżbieta Wójtowicz-Kwiatkowska

Karolina Wróblewska-Borowska

Damian Zyber

  • AKORDEON

Bogumiła Kwiatkowska

Zbigniew Kowalczyk

  • ORGANY

Ryszard Rydz

 

Nauczyciele

SEKCJI INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY

  • SKRZYPCE

Alicja Dragan

Konrad Dragan

Marta Sochal-Matuszyk

Renata Piskórz

Anna Rzonca

Ryszard Wachowski

  • ALTÓWKA

Renata Piskórz

  • GITARA

Anna Badecka

Paweł Darski

Arkadiusz Stachowski

Zbigniew Szporka

Sebastian Środa

Zbigniew Woźny

  • WIOLONCZELA

Bożena Rodzeń-Jarosz

Małgorzata Woźny

  • KONTRABAS

Paweł Stuczyński

 

AKOMPANIATORZY:

Marzena Łętowska-Darska

Michał Malec

Alicja Siejka

Wiktor Szymajda

Damian Zyber

 

Nauczyciele

SEKCJI INSTRUMENTÓW DĘTYCH, ŚPIEWU SOLOWEGO

I   PERKUSJI

  • FLET

Monika Kobayashi

Marta Kowalczyk

Michał Paryżak

Ludmiła Szuber-Wolny

  • TRĄBKA

Patrycjusz Gruszecki

Andrzej Widz

  • PUZON

Maciej Błach

  • KLARNET

Piotr Koziar

Patrycja Piskorowska-Wyka

Janusz Trepiak

  • OBÓJ

Aleksandra Kasiłowska

  • FAGOT

Andrzej Łucki

  • WALTORNIA

Sławomir Wagner

  • ŚPIEW

Aleksandra Lisowska-Gołek

Beata Pazio-Grygiel

  • PERKUSJA

Jacek Muzioł

Krzysztof Palmowski

  • ZESPOŁY WOKALNE

Aleksandra Lisowska-Gołek

Beata Pazio-Grygiel

 

AKOMPANIATORZY:

Natalia Ceroń-Janusz

Kamil Grabowski

Marek Janusz

Ilona Kamecka

Alicja Siejka

Damian Zyber

 

 

Nauczyciele

SEKCJI PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

  • KSZTAŁCENIE SŁUCHU

Maria Barańska-Wachowska

Benedykt Ksiądzyna

Danuta Ksiądzyna

Ryszard Osada

Dariusz Rzonca

Leonard Stasz

Beata Szczepanik

Dariusz Szczepanik

  • RYTMIKA

Maria Barańska-Wachowska

  • LITERATURA MUZYCZNA

Anna Wagner

  • AUDYCJE MUZYCZNE

Dariusz Rzonca

Leonard Stasz

Beata Szczepanik

Dariusz Szczepanik

  • FORMY MUZYCZNE

Danuta Ksiądzyna

  • HARMONIA

Benedykt Ksiądzyna

Ryszard Osada

  • ZASADY MUZYKI Z ELEMENTAMI EDYCJI NUT

Beata Szczepanik

  • HISTORIA MUZYKI

Danuta Ksiądzyna

Anna Wagner

  • DYKCJA I RECYTACJA

Paweł Palcat

  • CHÓR

Ilona Kamecka

Dariusz Rzonca

  • ORKIESTRA

Aleksander Piechaczek

 

Inne stanowiska pedagogiczne

BIBLIOTEKARZ

Krystyna Lewandowska

PSYCHOLOG SZKOLNY

Rafał Dorobek

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

Ewa Figurska-Wdowikowska

Edyta Pisarska

Lucyna Huzarska

Bożena Płotecka

  • Czytany 2715 razy
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: