Mikołaj Talarczyk – najlepszy recytator Dolnego Śląska!

 
Z ogromną radością i dumą informujemy, że Mikołaj Talarczyk, uczeń Zespołu Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Legnicy, zdobył pierwsze miejsce w wojewódzkich eliminacjach 70. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się 22 maja we wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych.
 
To prestiżowe wyróżnienie otwiera Mikołajowi drzwi do finału ogólnopolskiego w Ostrołęce – wydarzenia, które od siedmiu dekad celebruje piękno literatury i siłę żywego słowa.
 
W turnieju recytatorskim Mikołaj nie miał sobie równych – jego występ poruszył publiczność i jurorów głębią interpretacji, dojrzałością emocjonalną i nienaganną dykcją. Pokazał, że scena to jego naturalne środowisko, a poezja to nie tylko tekst – to przestrzeń do spotkania z drugim człowiekiem.
 
Mikołaj – gratulujemy Ci z całego serca! Trzymamy kciuki za Twoje dalsze sukcesy w finale ogólnopolskim. 
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: