Mikołaj Talarczyk – najlepszy recytator Dolnego Śląska!
- wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
- Wydrukuj Email
- Galeria
Z ogromną radością i dumą informujemy, że Mikołaj Talarczyk, uczeń Zespołu Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Legnicy, zdobył pierwsze miejsce w wojewódzkich eliminacjach 70. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się 22 maja we wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych.
To prestiżowe wyróżnienie otwiera Mikołajowi drzwi do finału ogólnopolskiego w Ostrołęce – wydarzenia, które od siedmiu dekad celebruje piękno literatury i siłę żywego słowa.
W turnieju recytatorskim Mikołaj nie miał sobie równych – jego występ poruszył publiczność i jurorów głębią interpretacji, dojrzałością emocjonalną i nienaganną dykcją. Pokazał, że scena to jego naturalne środowisko, a poezja to nie tylko tekst – to przestrzeń do spotkania z drugim człowiekiem.
Mikołaj – gratulujemy Ci z całego serca! Trzymamy kciuki za Twoje dalsze sukcesy w finale ogólnopolskim.
- Dział: Sukcesy uczniów
- Czytany 845 razy
Galeria
View the embedded image gallery online at:
https://zsmuz.pl/item/1323-mikolaj-talarczyk-najlepszy-recytator-dolnego-slaska#sigProGalleria549792cb06
https://zsmuz.pl/item/1323-mikolaj-talarczyk-najlepszy-recytator-dolnego-slaska#sigProGalleria549792cb06











