Sukces flecistek!

W dniu 17 maja 2025 roku Jury Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentalnego "Rezonans" ogłosiło wyniki zmagań młodych muzyków z całej Polski. Wśród laureatów znalazły się nasze utalentowane flecistki, które zachwyciły jurorów wrażliwością muzyczną, techniką i pięknem brzmienia.

Oto imponujące rezultaty:



Cecylia Walczak – uczennica klasy 1 OSM II stopnia – I miejsce w kategorii IV
Lena Krzywicka – uczennica klasy 3 OSM I stopnia – II miejsce w kategorii II

Do konkursu przygotowała je z pełnym zaangażowaniem Pani Marta Kowalczyk, której nieustanna praca i muzyczna pasja przynoszą kolejne sukcesy uczniom i naszej szkole. Przy fortepianie towarzyszył im Pan Marek Janusz, dbając o każdy niuans artystyczny.

To kolejne potwierdzenie, że pod skrzydłami Pani Marty talenty nie tylko rozkwitają – one po prostu grają pierwsze skrzypce… a raczej flet! 

Serdecznie gratulujemy Laureatkom, Nauczycielce oraz Akompaniatorowi! Życzymy dalszych muzycznych sukcesów i nieustającej radości z muzykowania!

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: