Sukces flecistek!
- wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
- Wydrukuj Email
W dniu 17 maja 2025 roku Jury Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentalnego "Rezonans" ogłosiło wyniki zmagań młodych muzyków z całej Polski. Wśród laureatów znalazły się nasze utalentowane flecistki, które zachwyciły jurorów wrażliwością muzyczną, techniką i pięknem brzmienia.
Oto imponujące rezultaty:
Cecylia Walczak – uczennica klasy 1 OSM II stopnia – I miejsce w kategorii IV
Lena Krzywicka – uczennica klasy 3 OSM I stopnia – II miejsce w kategorii II
Do konkursu przygotowała je z pełnym zaangażowaniem Pani Marta Kowalczyk, której nieustanna praca i muzyczna pasja przynoszą kolejne sukcesy uczniom i naszej szkole. Przy fortepianie towarzyszył im Pan Marek Janusz, dbając o każdy niuans artystyczny.
To kolejne potwierdzenie, że pod skrzydłami Pani Marty talenty nie tylko rozkwitają – one po prostu grają pierwsze skrzypce… a raczej flet!
Serdecznie gratulujemy Laureatkom, Nauczycielce oraz Akompaniatorowi! Życzymy dalszych muzycznych sukcesów i nieustającej radości z muzykowania!
- Dział: Sukcesy uczniów
- Czytany 481 razy











