Walentynkowa tradycja w naszej szkole

W Zespole Szkół Muzycznych w Legnicy kultywujemy piękną tradycję – co roku w naszej szkole działa poczta walentynkowa, dzięki której uczniowie i nauczyciele mogą przekazać sobie serdeczne życzenia i miłe słowa.

W tym roku święto zakochanych przypadło na czas ferii zimowych, dlatego nasze szkolne walentynki zostały rozdane nieco później – 19 lutego 2025 r. Nie przeszkodziło to jednak w stworzeniu wyjątkowej, pełnej radości i ciepła atmosfery!

Uczniowie z niecierpliwością czekali na swoje kartki, a na twarzach obdarowanych pojawiały się uśmiechy. Kolorowe walentynki, pełne serdecznych słów, były wyrazem sympatii, przyjaźni i dobrego humoru, który udzielił się wszystkim obecnym.

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu, który włączył się w tę wspaniałą inicjatywę i sprawił, że kolejny raz poczta walentynkowa w naszej szkole stała się okazją do dzielenia się pozytywnymi emocjami!

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: