Sukces naszych uczniów

"Bóg jest miłością objawioną w Słowie" - pod takim hasłem odbył się diecezjalny etap Olimpiady Teologii Katolickiej dla uczniów szkół średnich.
Olimpiada ta odbyła się już po raz 33. Do etapu diecezjalnego przystąpiło 69 uczniów ze szkół średnich z diecezji legnickiej. Po teście pisemnym jury wyłoniło 3 laureatów, którzy będą reprezentowali naszą diecezję w finale ogólnopolskim. Wśród nich znalazł się uczeń naszej szkoły - Antoni Jabłoński z klasy 3 OSM II st. Ponadto dwie uczennice - Bernadetta Walczak oraz Weronika Widz znalazły się w pierwszej dziesiątce  spośród wszystkich uczestników.
Uczniowie zostali przygotowani przez panią Ewę Wójcik. Serdecznie gratulujemy młodzieży oraz nauczycielce. Życzymy dalszych sukcesów.
Więcej w tej kategorii: « Plakat filmowy Wielki sukces Mai »
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: