Bal osób niepełnosprawnych

29.12.2022r. w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II w Legnicy odbył się Sylwestrowy Bal Integracyjny dla Osób Niepełnosprawnych. Zabawę już od wielu lat organizuje Caritas Diecezji Legnickiej.

Wydarzenie rozpoczęło się Mszą św. w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski. Następnie uczestnicy przenieśli się do przykościelnej sali. Zanim na dobre rozpoczęła się zabawa, zaproszeni goście mogli obejrzeć jasełka oraz zjeść ciepły posiłek. W organizację balu zaangażowani byli wolontariusze Szkolnego Koła Caritas. Dużą niespodziankę sprawiły absolwentki naszej szkoły  - Agnieszka Dubik oraz Karolina Polancewicz, które poświęciły swój wolny czas, by nieść pomoc innym. Wszystkim wolontariuszom - należą się słowa uznania. Dziękujemy za Waszą postawę!

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: