Szlachetna paczka

10 grudnia odbył się finał „Szlachetnej Paczki”. Jak co roku nasza szkoła dołączyła do tego wspaniałego przedsięwzięcia. Uczniowie, wolontariusze Szkolnego Koła Caritas, nauczyciele, rodzice zorganizowali pomoc dla potrzebującej rodziny. W paczkach znalazły się m.in. produkty żywnościowe, środki czystości, ubrania czy zabawki dla dzieci. 

 
Pragniemy podziękować wszystkim, którzy sprawili, że nasze uczestnictwo w Szlachetnej Paczce zakończyło się sukcesem. To dzięki Wam - Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły - w miniony weekend w domu rodziny, która znalazła się w trudnej sytuacji, zagościły radość, nadzieja i przekonanie, że nikt na tym świecie nie jest sam!
Więcej w tej kategorii: « Nekrolog Ostatnie pożegnanie »
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: