Tak, pomagam!

Boże Narodzenie to szczególny czas, kiedy w naszych sercach rodzi się radość orazi miłość. Dzielimy się tą radością z drugim człowiekiem, szczególnie ubogim i potrzebującym. Za pomocą prostego gestu pokazujemy tym, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami.

To do nich w ogromnej mierze kierowana była akcja TAK, POMAGAM!, która odbyła się w dniach 2 i 3 grudnia 2022r. Zorganizowano ją w supermarketach, sieciach handlowych, sklepach osiedlowych w całej Polsce. Podczas akcji wolontariusze Szkolnego Koła Caritas zbierali artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia, z których najuboższe rodziny i placówki Caritas przygotują świąteczne posiłki.
 
Wszystkim wolontariuszom i ludziom dobrej woli dziękujemy za to, że zawsze i w każdej sytuacji można na Was liczyć. To wspaniałe, że takie akcje w naszej szkole są tak liczne i przynoszą tak ogromne efekty

Galeria

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: