Rodzinny konkurs plastyczny „ Dyniowa kareta Kopciuszka”

Z przyjemnością informujemy, że rodzinny konkurs plastyczny „Dyniowa kareta Kopciuszka”, w którym wzięli udział uczniowie klas 1-7 OSM I st. wraz z Rodzicami, Dziadkami, Rodzeństwem, a nawet Wujostwem, został rozstrzygnięty. Jego zamysłem była wspólna praca, spędzenie razem czasu, połączenie siły wyobraźni, doświadczenia, umiejętności współpracy, no i dobra zabawa. Udało się to znakomicie, czego gratulujemy wszystkim uczestnikom, których prace zachwyciły nie tylko jury. 
Wybór był bardzo trudny, wszystkie prace zostały precyzyjnie wykonane. Można się o tym przekonać, oglądając zdjęcia prac, które od prawie 2 tygodni były wyeksponowane na terenie szkoły. Jury w składzie: Pani Lucyna Huzarska, Pani Aleksandra Kasiłowska, Pani Magdalena Baranowicz i Pani Iwona Rostkowska jednak decyzję podjęło i przyznało:
– pierwsze miejsce: Roksana Domańska, kl. 4a, z Dziadkiem,
– trzy drugie miejsca: Karolina i Piotr Olbrych, kl. 6b z Rodzicami, Ala Antoniak, kl. 4a z Mamą i Tatą oraz Marysia Palińska, kl. 6b z Mamą,
– trzy trzecie miejsca: Adam Bach, kl. 7 z Rodzicami, Kamila Gronzio, kl 7 z Babcią, Gabryś Świder, kl.7 z Wujkiem,
Wyróżnienia: Krzyś Adamczyk, kl. 1b z Mamą, Wiktoria Stala, kl.2b z Mamą, Marcin Wójcicki, kl. 4b z Rodzicami, Milena Bąk, kl. 1b z Tatą, Karolina Olbrych, kl. 6b z Rodzicami
Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów!

Galeria

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: