Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023
- wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
Inauguracja Roku Szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkół Muzycznych dla wszystkich klas OSM I st. i OSM II st. odbędzie się w Sali Królewskiej (Akademia Rycerska) o godz. 9.00.
Do Sali Królewskiej uczniowie OSM I st. wchodzą pod opieką swoich wychowawców, z którymi spotykają się w wyznaczonych salach lekcyjnych o godz. 8.45.
Uczniowie OSM II st. spotykają się z wychowawcami o godz. 9.00 w Sali Królewskiej.
Po części oficjalnej uczniowie z wychowawcą wracają do sal lekcyjnych celem omówienia organizacji pracy szkoły (tygodniowy rozkład zajęć, przydziały do nauczycieli zajęć indywidualnych).
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.
Klasa I A – sala 232
Klasa IB - sala 232 ( a po apelu sala 218 )
Klasa II A – sala 234
Klasa IIB – sala 235
Klasa IIIA – sala 236
Klasa IVA – sala 206
Klasa IVB – sala 230
Klasa VA – sala 209
Klasa VB – sala 214
Klasa VIA – sala 207
Klasa VIB – sala 231
Klasa VII – sala 210
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.
Klasa IIA - sala 106 Zamek
Klasa IIB – sala 107 Zamek
Klasa III – sala 102 Zamek
Klasa V – sala 118 Zamek
Klasa VI – sala 106 Zamek
Uczniowie Szkoły Muzycznej I st. i Szkoły Muzycznej II st. (tzw. popołudniowej) tygodniowy rozkład zajęć i przydział do nauczycieli zajęć indywidualnych odbierają w dniu 1 września 2022r. w sekretariacie szkoły w godz. 10.00 – 16.00.
Spotkania z uczniów i rodziców z nauczycielami przedmiotów muzycznych w dniu 1 września 2022r. (dot. zajęć indywidualnych )
L.p. |
Nauczyciel |
instrument |
nr sali |
bydynek |
01.09. od godz. - do godz. |
02.09 od godz. - do godz. |
1 |
Badecka Anna |
gitara |
208 |
AR |
10.00-14.00 |
______ |
2 |
Błach Maciej |
puzon |
___ |
___ |
o terminie spotkania z tym nauczycielem poinformuje sekretriat |
|
3 |
Brzostecka Alicja |
wiolonczela |
202 |
AR |
10.00-14.00 |
______ |
4 |
Cegłowska Joanna |
fortepian |
222 |
AR |
11.00-14.00 |
______ |
5 |
Darska Marzena |
fortepian |
222 |
AR |
_______ |
15.00-18.00 |
6 |
Darski Paweł |
gitara |
222 |
AR |
15.30-18.00 |
______ |
7 |
Dąbrowska Dąbrówka |
obój |
232 |
AR |
12.00-14.00 |
______ |
8 |
Dragan Alicja |
skrzypce |
220 |
AR |
10.00-14.00 |
______ |
9 |
Dragan Konrad |
skrzypce |
212 |
AR |
10.00-14.00 |
______ |
10 |
Fornagiel Małgorzata |
fortepian |
105 |
AR |
10.00-13.00 |
______ |
11 |
Gruszecki Patrycjusz |
trąbka |
209 |
ZAMEK |
11.00-13.00 |
______ |
12 |
Janusz Marek |
fortepian/ akompaniament |
205 |
ZAMEK |
11.00-13.00 |
______ |
13 |
Janusz-Ceroń Natalia |
fortepian/ akompaniament |
201 |
AR |
11.00-13.00 |
______ |
14 |
Kamecka Ilona |
fortepian/ akompaniament |
109 |
AR |
12.00-16.00 |
______ |
15 |
Kasiłowska Aleksandra |
obój |
232 |
AR |
10.00-12.00 |
______ |
16 |
Kobayashi Monika |
flet |
--- |
--- |
o terminie spotkania z tym nauczycielem poinformuje sekretriat |
|
17 |
Kowalczyk Marta |
flet |
106 |
AR |
10.00-12.00 |
______ |
18 |
Kowalczyk Zbigniew |
akordeon |
106 |
AR |
10.00-12.00 |
______ |
19 |
Koziar Piotr |
klarnet |
223 |
AR |
11.00-13.00 |
______ |
20 |
Kwiatkowska Bogumiła |
akordeon |
106 |
AR |
10.00-12.00 |
______ |
21 |
Kwiatkowska Elżbieta |
fortepian |
221 |
AR |
10.00-13.00 |
______ |
22 |
Lisowska-Gołek Aleksandra |
śpiew |
11 |
ZAMEK |
13.00-14.00 |
12.00-14.30 |
23 |
Łucki Andrzej |
fagot |
101 |
ZAMEK |
10.00-13.00 |
______ |
24 |
Malec Michał |
fortepian/ akompaniament |
209 |
AR |
10.00-14.00 |
______ |
25 |
Marut Tomasz |
fortepian |
102 |
AR |
11.00-13.00 |
______ |
26 |
Modrzejewski Mariusz |
fortepian |
16 |
ZAMEK |
10.00-13.00 |
______ |
27 |
Muzioł Jacek |
perkusja |
110 |
AR |
14.30-16.00 |
______ |
28 |
Natanson Wojciech |
fortepian |
16 |
ZAMEK |
14.30-16.00 |
______ |
29 |
Palmowski Krzysztof |
perkusja |
110 |
AR |
11.00-13.00 |
______ |
30 |
Paryżak Michał |
flet |
215 |
AR |
10.00-12.00 |
______ |
31 |
Pazio-Grygiel Beata |
śpiew |
8 |
ZAMEK |
13.00-15.00 |
______ |
32 |
Piskórz Renata |
skrzypce/ altówka |
216 |
AR |
10.00-16.00 |
______ |
33 |
Pokora Antoni |
organy/ fortepian |
115 |
ZAMEK |
10.00-14.00 |
______ |
34 |
Poloch Anna |
fortepian |
221 |
AR |
10.00-14.00 |
______ |
35 |
Rodzeń-Jarosz Bożena |
wiolonczela |
103 |
AR |
10.00-12.00 |
______ |
36 |
Rzonca Anna |
skrzypce |
217 |
AR |
10.00-16.00 |
______ |
37 |
Siejka Alicja |
fortepian/ akompaniament |
219 |
AR |
11.00-13.00 |
______ |
38 |
Skowronek Michał |
fortepian |
219 |
AR |
10.00-13.00 |
______ |
39 |
Słowikowski Mateusz |
fortepian |
102 |
AR |
11.00-13.00 |
______ |
40 |
Sochal-Matuszyk Marta |
skrzypce |
104 |
AR |
10.00-14.00 |
______ |
41 |
Stachowski Arkadiusz |
gitara |
208 |
AR |
10.00-14.00 |
______ |
42 |
Stasz Bernadeta |
fortepian |
7 |
ZAMEK |
10.00-16.00 |
12.00-16.00 |
43 |
Stuczyński Paweł |
kontrabas |
216 |
AR |
14.00-16.00 |
______ |
44 |
Swaczyna-Mazurek Anna |
saksofon |
117 |
ZAMEK |
11.00-13.00 |
______ |
45 |
Szporka Zbigniew |
gitara |
225 |
AR |
______ |
12.00-16.00 |
46 |
Środa Sebastian |
gitara |
222 |
AR |
______ |
13.00-16.00 |
47 |
Szymajda Wiktor |
akompaniament |
209 |
AR |
12.00-16.00 |
______ |
48 |
Trepiak Janusz |
klarnet |
112 |
AR |
10.00-12.00 |
______ |
49 |
Trepiak Karolina |
klarnet |
112 |
AR |
10.00-12.00 14.30-15.30 |
______ |
50 |
Wachowski Ryszard |
skrzypce |
104 |
AR |
10.00-13.00 |
______ |
51 |
Wagner Sławomir |
waltornia |
15 |
ZAMEK |
14.00-16.00 |
______ |
52 |
Widz Andrzej |
trąbka |
107 |
AR |
10.00-12.00 |
______ |
53 |
Woźny Zbigniew |
gitara |
225 |
AR |
12.00-14.00 |
______ |
54 |
Zyber Damian |
fortepian/ akompaniament |
203 |
ZAMEK |
10.00-13.00 |
14.00-16.30 |
- Dział: Informacje praktyczne
- Czytany 846 razy