Gratulacje !

Gratulujemy naszym uczennicom sukcesów w konkursach instrumentalnych.

W miesiącu kwietniu 2021r. udział  w konkursach skrzypcowych uczennic Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy, potwierdził ich wysoki poziom umiejętności  wykonawczych.

Cieszymy się z sukcesu Łucji Walczak, która   otrzymała Tytuł Laureata na Ogólnopolskim Konkursie „W BAROKOWYM STYLU” w Poznaniu. Łucja jest  uczennicą klasy II Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. i jest dopiero na etapie początkowego nauczania gry na instrumencie. Mamy nadzieję, że  zdolności Łucji w połączeniu z  pracą doskonalącą warsztat wykonawczy  bardzo młodego jeszcze  muzyka, będzie przynosić radość Łucji   i kolejne sukcesy.

Cieszymy się również z sukcesu Natalii Dragan, uczennicy klasy VI Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. Natalia reprezentowała szkołę na ISCART Interational Music Competition w Szwajcarii, Lugano. Prezentacja Konkursowa naszej uczennicy po raz kolejny potwierdziła Jej niezwykłe zdolności muzyczne, które w połączeniu z  pasją do muzyki skrzypcowej i  pracą własną nad doskonaleniem swoich umiejętności przynoszą tak spektakularne sukcesy.  

Gratulujemy uczennicom, ich nauczycielowi gry na skrzypcach – Pani Alicji Dragan oraz nauczycielowi – akompaniatorowi – Panu Wiktorowi Szymajdzie. Życzymy dalszych sukcesów.  

Dyrektor, Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: