III Legnicki Dzień Rodziny

3 maja wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w III Legnickim Dniu Rodziny zorganizowanym przez Związek Dużych Rodzin 3 Plus – Koło Legnica. Impreza odbyła się na Polanie Angielskiej w Parku Miejskim. Uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji - m.in.  w warsztatach rękodzieła, sensorycznych, florystycznych, garncarskich i muzycznych, nauce majsterkowania, tworzenia biżuterii oraz makram. Organizatorzy przygotowali także wiele konkursów z nagrodami. Nie zabrakło również strefy piknikowej z dobrym jedzeniem.
 
Nasi uczniowie jak zawsze stanęli na wysokości zadania. Wolontariusze - pod opieką Pani Ewy Wójcik -  pomagali w organizacji gier, konkursów i zabaw. Dzięki ich zaangażowaniu wszyscy uczestnicy doskonale się bawili, radośnie spędzając czas w rodzinnym gronie. 
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: