KONKURSY SZKOLNE

Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy w związku z nadaniem imienia szkole, ogłasza konkurs dla uczniów OSM i SM I i II st. dotyczący skomponowania Hymnu Szkoły. Preferowaną formą jest kompozycja wokalno – instrumentalna. Autorzy hymnu swoim wkładem artystycznym wpiszą się na zawsze w historię szkoły:)

Termin oddania prac – 15 czerwiec 2023r. Koordynatorem konkursu jest kierownik sekcji przedmiotów ogólnomuzycznych Pani Beata Szczepanik.

 

Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy w związku z nadaniem imienia szkole, ogłasza konkurs na temat: „Życie i twórczość Fryderyka Chopina”.

Konkurs odbędzie się w drugiej połowie września 2023r. Szczegółowe informacje uczniom klas OSM i SM I st., oraz OSM i SM II st. przekażą nauczyciele audycji muzycznych, literatury muzycznej oraz historii muzyki. Zapraszamy do udziału!

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: