Informacje o 1%

1% podatku

 

Szanowni Rodzice oraz wszystkie osoby zainteresowane wsparciem finansowym szkoły poprzez przeznaczenie 1% podatku dochodowego na Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy.

Dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy informuje, że nasza szkoła uczestniczy od kilku lat w ogólnopolskiej Akcji „Twoja Szkoła”, której organizatorem jest Fundacja Rosa

KRS: 0000207472

Jak to działa?

„Każda placówka oświatowa biorąca udział w programie posiada indywidualny identyfikator. Wpisując go w zeznaniu podatkowym możesz przeznaczyć 1% podatku dochodowego właśnie na tą konkretną placówkę. W ten sposób pieniądze z 1% podatku trafiają do szkoły w której uczy się Twoje dziecko. Decyzja o tym, jaką szkołę wesprzeć, należy tylko do Ciebie.”

Identyfikator Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy: 116979

 

Od roku 2012 dzięki Państwa wsparciu i przeznaczeniu 1% podatku dochodowego w ramach Akcji TWOJA SZKOŁA, Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy przeznaczył pozyskane środki finansowe na dofinansowanie zakupu instrumentów i komputerów.  

Serdecznie  dziękuję w imieniu swoim i kadry pedagogicznej.  

Mamy nadzieję, że na  wsparcie finansowe Rodziców i osób którym szkoła jest bliska, Zespół Szkół Muzycznych może  liczyć  również w tym roku.

                       

 

Z poważaniem.

 

Lucyna Huzarska

Dyrektor

Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy

  • Czytany 843 razy
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: