Życzenia świąteczne od Samorządu Uczniowskiego

W kulturze polskiej, a w szczególności tradycji ludowej - znany jest zwyczaj składania sobie życzeń z okazji świąt Bożego Narodzenia. Niegdyś wierzono, że słowa mają kreacyjną, sprawczą moc. To, co wypowiedziane - szczególnie w tak magiczną noc - rzeczywiście miało się spełnić. Zwyczaj ten kultywowany jest do dziś. Niestety obecnie - w trudnym dla wszystkich czasie epidemii - nie możemy się spotkać, by złożyć sobie życzenia. A przecież tak wiele chciałoby się powiedzieć naszym ukochanym nauczycielom, za tak wiele podziękować... Dlatego uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych przygotowali specjalne nagranie. Serdecznie zachęcamy wszystkich do oglądania.
 
.be
Więcej w tej kategorii: « Boże Narodzenie Jasełka »
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: