program pit 

WYCIECZKA SZLAKIEM ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

 

TPD Oddział Okręgowy w Legnicy informuje, że w dniach od 15 maja 2020 r. do 18 maja 2020 r. w 100. rocznicę urodzin Papieża organizuje dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych XIII wycieczkę Szlakiem św. Jana Pawła II ( Legnica - Łagiewniki - Kalwaria Zebrzydowska - Inwałd – Kraków – Wadowice - Legnica). W wycieczce mogą wziąć udział także dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności w wieku 9 – 17 lat (umożliwiającej udział w wycieczce w grupie integracyjnej).

Program obejmuje: zwiedzanie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Centrum Jana Pawła II, wędrówki po dróżkach kalwaryjnych, udział w Apelu Jasnogórskim i w zasłonięciu Cudownego Obrazu Matki Boskiej, Park Miniatur w Inwałdzie wraz z korzystaniem z miejscowych atrakcji, zwiedzanie Muzeum Jana Pawła II w Wadowicach, zwiedzanie Wawelu - dziedziniec, Katedry, grobów królewskich, dzwonu Zygmunta, Smoczej Jamy, zwiedzanie Rynku Krakowskiego, Sukiennic, Pomnika Adama Mickiewicza, Kościoła Mariackiego - ołtarz Wita Stwosza, Okna Papieskiego, Barbakanu.

Program oraz koszt wycieczki może ulec zmianie w zależności od ilości uczestników, dostępności atrakcji turystycznych. Cena obejmuje: transport, wyżywienie (obiadokolacja w dniu przyjazdu, 3 śniadania, 3 obiady, 2 kolacje), zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz wstępy.

Cena: 320 zł

WYCIECZKA SZLAKIEM ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

Termin 15.05.2020 – 18.05.2020

Trasa: Legnica - Łagiewniki - Kalwaria Zebrzydowska - Inwałd - Kraków - Wadowice - Legnica

 

Ze względu na zbliżający się termin wyjazdów proszę o podanie imion i nazwisk osób zainteresowanych. Prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny lub e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , nie później niż do 10 kwietnia br. pod numer telefonu 76/ 724 – 51 – 09.

Płatności za wycieczkę należy dokonać na numer konta bankowego:

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ OKRĘGOWY W LEGNICY


TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ OKRĘGOWY W LEGNICY

73 1090 2066 0000 0001 1971 2196

Wpłaty proszę dokonać na numer konta bankowego podanym powyżej (tytułem: imię i nazwisko dziecka oraz termin i miejsce wycieczki).

Zgody na wycieczkę oraz wszelkie informacje związane z XIII wycieczką Szlakiem św. Jana Pawła II (Legnica – Kalwaria Zebrzydowska –- Inwałd – Kraków - Wadowice - Legnica) można uzyskać e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz adres: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Legnicy, Aleja Orła Białego 2, 59 –220 Legnica (telefonicznie 76/ 724 – 51 – 09).

 

 

 

 

 

 

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: