program pit 

XII Przegląd Zbiorów Młodych Kolekcjonerów i Hobbystów

Oddział Okręgowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy wspólnie z Galerią Piastów w Legnicy organizuje XII Przegląd Zbiorów Młodych Kolekcjonerów i Hobbystów w dniu 14 marca 2020 r. (sobota). Przewidywany czas trwania imprezy - 10:30-13:00 w C.H. Galerii Piastów w Legnicy ul. Najświętszej Marii Panny 9. Ekspozycję można przygotowywać od godz. 9:00. Od 10:30 rozpocznie się zwiedzanie stanowisk ze zbiorami i ocena prac przez jury. Autor zbiorów powinien przygotować się do ustnego przedstawienia zbiorów. Jury przy ocenie ekspozycji będzie brało pod uwagę oryginalność zbioru, wielkość kolekcji, czas kolekcjonowania i sposób przedstawienia.

W przeglądzie może wziąć udział kolekcjoner w wieku 6-19 lat (przekroczenie wieku może dotyczyć tylko osoby z niepełnosprawnościami), który zgłosi do swój udział podając imię, nazwisko, adres, wiek, szkołę, do której uczęszcza, telefon i opis kolekcji.

W tym roku szczególnie stawiamy na innowacyjność. Przewidujemy atrakcyjne nagrody

I miejsce – 300 zł, II miejsce – 250 zł, III miejsce – 150 zł oraz trzy wyróżnienia po 100 zł, a także nagrody rzeczowe. Aranżacja stoiska we własnym zakresie (organizator udostępnia: stół, podesty, ławy oraz pufy na mniejsze kolekcje). Prosimy o rzetelną weryfikację kolekcji.

Wszyscy uczestnicy otrzymają plakietki okolicznościowe i dyplomy uczestnictwa. Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie 15 zł przez zgłaszającego na konto O/M TPD Legnica. Pieniądze zostaną przeznaczone na częściowe pokrycie kosztów organizacji imprezy. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 76 724 51 09.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nr konta bankowego:

83 1090 2066 0000 0001 1972 8118

(w tytule przelewu: imię nazwisko kolekcjonera z dopiskiem przegląd kolekcjonerów)

 

 

Z poważaniem

Prezes Zarządu

Oddziału Okręgowego TPD w Legnicy

 

Kazimierz Pleśniak

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: