program pit 

Zajączek 2020

W okresie od 10 marca do 3 kwietnia 2020 r. prowadzimy wśród naszych kół akcję charytatywną “Zajączek 2020” mającą na celu zebranie słodyczy (pisanki, zajączki, jajeczka, baranki z czekolady, czekoladowe figurki i ozdoby, wypieki itp.) do przygotowania paczek świątecznych.

Prosimy o włączenie się do akcji. W zależności od ilości zebranych darów żywnościowych podczas zbiórki żywności oraz słodyczy w ramach akcji “Zajączek 2020”, będą przydzielane na wniosek Kół Przyjaciół Dzieci paczki wielkanocne dla potrzebujących rodzin.

Do 20 marca br. przyjmujemy także stroiki i kartki świąteczne na kiermasz wielkanocny. Dary i ozdoby prosimy dostarczyć do Biura TPD przy al.Orła Białego 2. Dziękujemy za zaangażowanie.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: