zbiórka żywności

W dniach 29 – 30 listopada odbyła się zbiórka żywności dla najbardziej potrzebujących rodzin. Udało się zebrać 4800 kg żywności, która znajdzie się na świątecznych stołach. Jest to absolutny rekord świątecznej zbiórki, jaką regularnie od lat organizuje TPD. Dzięki zaangażowaniu młodzieży udzielającej się społecznie w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci magiczna moc ludzkiej dobroci i radości zagości na święta w wielu legnickich (i nie tylko) domach, które borykają się z trudną sytuacją materialną.
Z łącznie 17 sklepów sieci Biedronka, Lidl, Auchan, Tesco oraz Carrefour na terenie Legnicy i Bolkowa wolontariusze uzbierali blisko 4800 kg żywności, która trafi na wigilijne stoły oraz do mikołajkowych paczek dla dzieci w ramach akcji „Uśmiech pod Choinkę”.
Brawo wolontariusze, brawo legniczanie, brawo uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych, którzy włączyli się w akcję!!!

Więcej w tej kategorii: « CO NAM W DUSZY GRA Mikołajki »
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: