program pit

Sukces uczniów w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Koty"

Informujemy o ogromnym sukcesie naszych uczniów w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Koty". Julia Trela, z klasy V OSM I stopnia zajęła pierwsze miejsce w Polsce w kategorii wiekowej 10-13 a Gabrysia Mundur, z klasy I OSM II stopnia otrzymała wyróżnienie w tej kategorii.  Eryk Borodacz z klasy II OSM I stopnia w  kategorii wiekowej 6-9 otrzymał wyróżnienie. Na konkurs wpłynęło niemal 1400 prac z całej Polski. Do wystawy Jury zakwalifikowało 337 prac i wśród nich są j jeszcze: praca Zuzi Matuszyk z klasy IV OSM I stopnia oraz praca Mai Adamowicz z klasy II OSM I stopnia.

 

Wernisaż pokonkursowej wystawy, połączony z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się 22.03 2019 r. o godz. 12 w budynku E Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy przy ul. Sejmowej 5.

Wystawę będzie można podziwiać do końca kwietnia.  Do wystawy został wydany barwny katalog z pracami tegorocznych laureatów.

 Iwona Rostkowska – nauczyciel plastyki

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: