program pit

Wyniki konkursu plastycznego "Bałwankowy świat"

Wyniki konkursu plastycznego "Bałwankowy świat":
I miejsce - Aniela Krzyk kl. 1b
II miejsce - Marika Zembroń i Suzana Kopyszczyk kl.1b
III miejsce - Nadia Koczubik-Socha i Olga Adamowicz kl.2b
Gratulacje!!!"
 
Z przyjemnością informujemy, że wśród uczniów naszej świetlicy biorących udział w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Koty", Eryk Borodacz z klasy 2a zdobył wyróżnienie w kategorii wiekowej 6-9 lat. Serdeczne gratulacje!
 
 
Świetlica szkolna ogłasza w marcu następujące konkursy: "Powrót bocianów" oraz "Stroik wielkanocny". Technika wykonania prac dowolna. Termin składania prac do 29 marca.
 
 
Przypominamy również o trwającym Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kartka wielkanocna" organizowanym przez MCK w Legnicy. Prace należy składać do wychowawców świetlicy lub do pani Karoliny Grodek (wychowawcy klasy 2a) do 25 marca br. 
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: