program pit

DRUM Battle 2019

XV Festiwal Rytmu DRUM Ballte 2019 już niebawem! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ...

 

XIV Festiwal Rytmu „DRUM BATTLE – LEGNICA 2018” odbędzie się w terminie 16-18. maja 2019. W ramach tegorocznej imprezy zaplanowaliśmy:

  • konkurs gry na  zestawie perkusyjnym i werblu
  • warsztaty perkusyjne prowadzone przez wybitnych perkusistów
  • koncerty festiwalowe prezentujące różne oblicza perkusji

 

Termin nadsyłania zgłoszeń  do udziału w  konkursie upływa 30 kwietnia 2019. Poniżej zamieszczamy regulamin i kartę zgłoszenia.  Ponadto szczegółowe informacje na temat imprezy można uzyskać  w sekretariacie szkoły tel. (076) 856 54 66 e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub u  koordynatora festiwalu p. Jacka Muzioła tel. (0693) 18 52 91 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na stronie www.drumbattle.pl.

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: