program pit

Spotkanie z panią Małgorzatą Waszkiewicz

7.11.2018r. w ramach realizacji projektu „Świat u stóp” nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych uczestniczyli w spotkaniu z państwem Małgorzatą oraz Dariuszem Waszkiewiczami.

Podczas rozmowy połączonej z prezentacją prac artystki poruszone zostały tematy dotyczące przeciwdziałania przestępczości, profilaktyki uzależnień, przyjmowania postaw asertywnych i szukania w życiu prawdziwych wartości. Spotkanie z państwem Waszkiewiczami pozwoliło przybliżyć uczestnikom świat ludzi niepełnosprawnych oraz przekonało, że niemożliwe staje się możliwe.

Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczestniczenia w tak pięknej lekcji pokory, niezłomności, wytrwałości heroicznej odwagi w dążeniu do realizacji celów życiowych. 

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: