HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KLASA FLETU
- wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
- Wydrukuj Email
HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ
KLASA FLETU
poniedziałek, 19 listopada 2018
08:30-09:00 spotkanie członków komisji
09:00-10:30 PRZESŁUCHANIA
10:30-10:45 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji
10:45-11:00 przerwa
11:00-12:45 PRZESŁUCHANIA
12:45-13:00 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji
13:00-14:00 przerwa obiadowa
14:00-15:30 PRZESŁUCHANIA
15:30-15:45 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji
15:45-16:00 przerwa
16:00-17:30 PRZESŁUCHANIA
17:30-18:00 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji
KLASA FLETU
poniedziałek, 19 listopada 2018
9:00-10:30 - PRZESŁUCHANIA |
|||
1. |
IZABELA WARZOCHA |
Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy |
|
2. |
EWA SKOCZEŃ |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze |
|
3. |
MAGDALENA DROZDA |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu |
|
4. |
ALEKSANDRA LASOŃ |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu |
|
5. |
WERONIKA ORSKA |
Zespół Szkół Muzycznych w Sosnowcu |
|
10:30-10:45 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji |
|||
10:45-11:00 przerwa |
|||
11:00-12:45 - PRZESŁUCHANIA |
|||
6. |
ANNA MSZANIK |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Cieszynie |
|
7. |
KATARZYNA BABILAS |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku |
|
8. |
ZUZANNA KNOPEK |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku |
|
9. |
MAGDALENA FILUSZ |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu |
|
10. |
KRYSTIAN KANSIK |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu |
|
11. |
WALENTYNA ROMANOWICZ |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu |
|
12. |
KRYSTYNA BOLKOWSKA |
Społeczna Szkoła Muzyczna II st. TPZ w Zgierzu |
|
12:45-13:00 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji |
|||
13:00-14:00 przerwa obiadowa |
|||
14:00-15:30 - PRZESŁUCHANIA |
|||
13. |
AGATA SAFADER |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu |
|
14. |
ALINA SPYRKA |
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna IIst. im K.Szymanowskiego w Katowicach |
|
15. |
KAMILA FICNER |
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej |
|
16. |
ŁUKASZ FUCZIK |
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej |
|
17. |
WERONIKA POLITAŃSKA |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim |
|
18. |
BARBARA SKORA |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach |
|
15:30-15:45 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji |
|||
15:45-16:00 przerwa |
|||
16:00-17:30 - PRZESŁUCHANIA |
|||
19. |
ZOFIA SZMIGIERO |
Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi |
|
20. |
JOANNA BEDNARKIEWICZ |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Pabianicach |
|
21. |
ANNA CIEPIERSKA |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach |
|
22. |
ANNA JASTRZEMBSKA |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach |
|
23. |
NATALIA TRZECIAK |
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach |
|
24. |
AGATA SZOLC |
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach |
|
17:30-18:00 konsultacje uczestników przesłuchań z członkami komisji |
- Dział: Informacje praktyczne
- Czytany 1092 razy