program pit

DRUM Battle 2015

XI Festiwal Rytmu DRUM Ballte 2015 już niebawem! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami...

XI Festiwal Rytmu DRUM BATTLE; LEGNICA 2015 odbędzie się w terminie 28-30. maja 2015. Tradycyjnie już obejmować będzie 3 nurty:

- konkursowy (Konkurs Gry na Zestawie Perkusyjnym i Werblu)
- warsztatowy ( lekcje mistrzowskie prowadzone przez wybitnych perkusistów)
- festiwalowy ( koncerty prezentujące różne oblicza perkusji).

Termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w konkursie upływa 08 maja 2015. Poniżej zamieszczamy regulamin i kartę zgłoszenia. Ponadto szczegółowe informacje na temat imprezy można uzyskać w sekretariacie szkoły tel. (076) 856 54 66 e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub u koordynatora festiwalu p. Jacka Muzioła tel. (0693) 18 52 91 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na stronie www.drumbattle.pl.

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: