program pit 

Rekrutacja

 

Rekrutacja

Jeżeli zamierzasz kandydować do OSM i SM I st., a nie dokonałeś wyboru instrumentu na jakim chciałbyś podjąć naukę, lub jeżeli chcesz kandydować do OSM i SM II st. a wcześniej nie uczyłeś się muzyki ta witryna pomoże Ci dokonać trafnego wyboru instrumentu.


Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. (OSM I st.) - ośmioletni cykl kształcenia w zakresie przedmiotów ogólnokształcących i muzycznych z instrumentem głównym do wyboru spośród: fortepian, akordeon, skrzypce, wiolonczela, kontrabas, gitara, perkusja, instrumenty dęte po konsultacjach z pedagogami poszczególnych specjalizacji.


Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. (OSM II st.) - sześcioletni cykl kształcenia w zakresie przedmiotów ogólnokształcących i muzycznych z instrumentem głównym do wyboru spośród: fortepian, akordeon, organy, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, gitara, instrumenty perkusyjne, instrumenty dęte - waltornia, obój, klarnet, saksofon, flet, fagot, tuba, trąbka, puzon.
Wymaga ukończenia OSM I st. lub SM I st. i 6 kl. SP w zakresie kształcenia ogólnego.


Szkoła Muzyczna I st. (SM I st. c/6) - sześcioletni cykl kształcenia w zakresie edukacji muzycznej z instrumentem głównym do wyboru spośród: fortepian, akordeon, skrzypce, wiolonczela, kontrabas, gitara, perkusja, instrumenty dęte po konsultacjach z pedagogami poszczególnych specjalności.


Szkoła Muzyczna I st. (SM I st. c/4) - czteroletni cykl kształcenia w zakresie edukacji muzycznej z instrumentem głównym do wyboru spośród: akordeon, skrzypce, wiolonczela, kontrabas, gitara, perkusja, instrumenty dęte po konsultacjach z pedagogami poszczególnych specjalizacji.


Szkoła Muzyczna II st. (SM II st.) - sześcioletni cykl kształcenia w zakresie edukacji muzycznej:
1.    wydział instrumentalny
2.    a) fortepian, akordeon, organy, skrzypce, altówka, wiolonczela, gitara
- wymagane ukończenie SM I st. lub OSM I st. w zakresie w/w specjalizacji.
3.    b) kontrabas, instrumenty perkusyjne, instrumenty dęte - waltornia, obój, klarnet, saksofon, flet, fagot, tuba, trąbka, puzon
- nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie muzyczne,
2.    wydział wokalny - czteroletni cykl kształcenia w zakresie edukacji muzycznej:
śpiew solowy
- nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie muzyczne.

 

WYMAGANE DOKUMENTY ZNAJDUJĄ SIĘ PONIŻEJ:

 

Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: