program pit

Konsultacje dla rodziców

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

rok szkolny 2019/2020

 

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

dzień tyg.

godz.

sala

1

Adamska-Osada Aleksandra

wtorek

14.15

208 Z.

2

Bałka-Kluwak Anna

poniedziałek

11.40-13.20

108 Z.

3

Baranowicz Magdalena

środa

11.00-11.40

230

4

Barańska-Wachowska Maria

czwartek

17.30

218

5

Broszkiewicz-Cielica Halina

wtorek

14.15-14.45

118 Z.

6

Czornak Elżbieta

wtorek

7.30-8.00

203 Z.

7

Dzierżyk Beata

czwartek

7.45-8.00

203 Z.

8

Figurska-Wdowikowska Ewa

czwartek

do 12.30

świetlica

9

Garbacz Magdalena

wtorek

12.30-13.00

pokój nauczycielski

10

Goleń Agnieszka

wtorek

9.45-10.30

106 Z.

11

Grodek Karolina

środa

9.45-10.30

pokój nauczycielski

12

Kopańska Anna

poniedziałek

15.10-15.30

pokój nauczycielski

13

Kostrzewa-Mała Agnieszka

poniedziałek

11.40-12.25

102 Z.

14

Kotuła Agata

środa

11.40-12.25

106 Z.

15

Ksiądzyna Benedykt

piątek

12.30-13.20

106 Z.

16

Ksiądzyna Danuta

wtorek

15.20-16.00

219

17

Kucharska Grażyna

środa

14.15-15.00

108 Z.

18

Kwiatkowska Izabela

wtorek

8.30-12.20

pokój nauczycielski

19

Levchenko Viktor

czwartek

14.15-15.00

104 Z.

20

Lisowska Paulina

czwartek

14.15

214

21

Macała Grzegorz

czwartek

13.20-14.15

106 Z.

22

Marczuk Barbara

czwartek

7.45-8.00

113 Z.

23

Muchowski Paweł

czwartek

8.00-8.45

pokój nauczycielski

24

Musielak Edyta

wtorek

16.15-16.45

234

25

Nazarewicz Maria

wtorek

12.30-13.20

236

26

Osada Ryszard

piątek

16.05-16.50

231

27

Pisarska Edyta

poniedziałek

do 13.15

świetlica

28

Płotecka Bożena

poniedziałek

11.40-12.25

10 Z.

29

Rodak Elżbieta

czwartek

9.45-10.30

pokój nauczycielski Z.

30

Rostkowska Iwona

poniedziałek

9.45-10.30

pokój nauczycielski

31

Rzonca Dariusz

piątek

14.15-15.00

pokój nauczycielski

32

Sandura Edyta

czwartek

14.00-15.00

pokój nauczycielski

33

Sawicka Agata

piątek

9.50-10.30

pokój nauczycielski

34

Siemiginowska Zofia

poniedziałek

13.30-14.15

pokój nauczycielski

35

Sitko Elżbieta

poniedziałek

8.50-9.35

pokój nauczycielski

36

Stasz Elżbieta

środa

15.50-16.20

235

37

Sudoł Ewa

środa

10.30-11.25

pokój nauczycielski Z.

38

Szczepanik Beata

wtorek

14.30-15.15

215

39

Szczepanik Dariusz

czwartek

15.05-15.30

208

40

Szeszko Marzena

czwartek

15.05

pokój nauczycielski Z.

41

Wagner Anna

poniedziałek

14.00-14.35

230

42

Woźniak-Lewicka Agata

poniedziałek

8.50-9.35

pokój nauczycielski

43

Wójcik Ewa

środa

1235-13.20

pokój nauczycielski

 

 

  • Czytany 1795 razy
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: