program pit

Kadra pedagogiczna

DYREKTOR

Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy

mgr Lucyna Huzarska

 

WICEDYREKTOR

kształcenia ogólnego – mgr Edyta Sandura

 

 

KIEROWNICY SEKCJI:

Kierownik sekcji instrumentów klawiszowych OSM i SM I st.

mgr Anna Poloch

 

Kierownik sekcji instrumentów klawiszowych OSM i SM II st.

mgr Michał Malec

 

Kierownik sekcji instrumentów smyczkowych i gitary

OSM i SM I i II st.

mgr Renata Piskórz

 

Kierownik sekcji instrumentów dętych, śpiewu solowego i perkusji OSM i SM I i II st.

mgr Janusz Trepiak

 

Kierownik sekcji przedmiotów ogólnomuzycznych OSM i SM I i II st.

mgr Beata Szczepanik

 

WYCHOWAWCY:

 

Wychowawca kl. IA OSM I st.
- mgr Edyta Sandura

Wychowawca kl. IB OSM I st.
– mgr Edyta Musielak
Wychowawca kl. IIA OSM I st.
mgr Magdalena Baranowicz


Wychowawca kl. IIB OSM I st.
- mgr Elżbieta Stasz

Wychowawca kl. IIIA OSM I st.
- mgr Maria Nazarewicz


Wychowawca kl. IIIB OSM I st.
- mgr Karolina Grodek


Wychowawca kl. IVA OSM I st.
- mgr Elżbieta Sitko

Wychowawca kl. IVB OSM I st.
mgr Beata Szczepanik

Wychowawca kl. VA OSM I st.
- mgr Paulina Lisowska

Wychowawca kl. VB OSM I st.
- mgr Dariusz Szczepanik

Wychowawca kl. VIA OSM I st.
- mgr Paweł Muchowski

Wychowawca kl. VIB OSM I st.
- mgr Agata Woźniak-Lewicka

Wychowawca kl. I OSM II st.
- mgr Anna Bałka-Kluwak


Wychowawca kl. II OSM II st.
- mgr Halina Broszkiewicz-Cielica

Wychowawca kl. III OSM II st.
- mgr Agnieszka Kostrzewa-Mała

Wychowawca kl. IV OSM II st.
mgr Danuta Ksiądzyna

Wychowawca kl. VI OSM II st.
- mgr Bożena Płotecka

 

Nauczyciele

PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

 

 

  • EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Edyta Sandura

Edyta Musielak

Magdalena Baranowicz

Elżbieta Stasz

Karolina Grodek

Maria Nazarewicz

 

  • JĘZYK POLSKI

Anna Bałka-Kluwak - OSM II st.

Magdalena Baranowicz - OSM I st.

Grażyna Kucharska - OSM II st.

Paulina Lisowska – OSM I st.

 

  • MATEMATYKA

Elżbieta Sitko – OSM I st.

Elzbieta Rodak – OSM II st.

Viktor Levchenko – OSM II st.

 

  • PRZYRODA

Elżbieta Stasz – OSM I st.

 

  • BIOLOGIA

Agnieszka Goleń – OSM II st.

  • FIZYKA

Grzegorz Macała – OSM II st.

 

  • CHEMIA

Agata Kotuła - OSM II st.

 

  • GEOGRAFIA

Izabela Kwiatkowska – OSM I st.

Ewa Sudoł – OSM II st.

 

  • HISTORIA

Halina Broszkiewicz-Cielica – OSM I i II st.

 

  • WOS

Halina Broszkiewicz-Cielica – OSM II st.

 

  • JĘZYK ANGIELSKI

Anna Kopańska - OSM I st.

Agnieszka Kostrzewa-Mała – OSM I i II st.

Agata Woźniak-Lewicka - OSM I i II st.

 

  • JĘZYK NIEMIECKI

Bożena Płotecka – OSM I i II st.

 

  • ZAJĘCIA TECHNICZNE

Magdalena Garbacz – OSM I st.

 

  • INFORMATYKA

Barbara Marczuk – OSM II st.

 

  • PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Beata Dzierżyk – OSM II st.

 

  • EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Elżbieta Czornak – OSM II st.

 

  • PLASTYKA

Iwona Rostkowska – OSM I i II st.

 

  • RELIGIA

Zofia Siemiginowska – OSM I st.

Ewa Wójcik – OSM I i II st.

 

  • W-F

Izabela Kurek – OSM I i II st.

Paweł Muchowski – OSM I i II st.

Marzena Szeszko - OSM II st.

 

  

Nauczyciele

SEKCJI INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH OSM i SM I i II st.

 

  • FORTEPIAN

Natalia Ceroń-Janusz

Małgorzata Fornagiel

Marek Janusz

Zuzanna Jastrzębska

Ilona Kamecka

Angelina Kliosowa

Michał Malec

Mariusz Modrzejewski

Wojciech Natanson

Anna Poloch

Grażyna Rutkowska

Alicja Siejka

Elżbieta Wójtowicz-Kwiatkowska

Karolina Wróblewska

Damian Zyber

 

  • AKORDEON

Bogumiła Kwiatkowska

Zbigniew Kowalczyk

 

  • ORGANY

Ryszard Rydz

  

Nauczyciele

SEKCJI INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY

 

  • SKRZYPCE

Alicja Dragan

Konrad Dragan

Marta Sochal-Matuszyk

Renata Piskórz

Anna Rzonca

Ryszard Wachowski

 

  • ALTÓWKA

Renata Piskórz

 

  • GITARA

Anna Badecka

Piotr Popławski

Arkadiusz Stachowski

Zbigniew Szporka

Sebastian Środa

Zbigniew Woźny

 

  • WIOLONCZELA

Bożena Rodzeń-Jarosz

Małgorzata Woźny

 

  • KONTRABAS

Paweł Stuczyński

 

AKOMPANIATORZY:

Michał Malec

Alicja Siejka

Wiktor Szymajda

Karolina Wróblewska

Damian Zyber

 

Nauczyciele

SEKCJI INSTRUMENTÓW DĘTYCH, ŚPIEWU SOLOWEGO I   PERKUSJI

 

  • FLET

Monika Kobayashi

Marta Kowalczyk

Michał Paryżak

Lilia Staranowicz-Hałdrzyńska

Ludmiła Szuber-Wolny

  • TRĄBKA

Patrycjusz Gruszecki

Andrzej Widz

  • PUZON

Maciej Błach

  • KLARNET

Piotr Koziar

Patrycja Piskorowska-Wyka

Janusz Trepiak

 

  • OBÓJ

Aleksandra Kasiłowska

 

  • FAGOT

Andrzej Łucki

 

  • WALTORNIA

Sławomir Wagner

 

  • ŚPIEW

Aleksandra Lisowska-Gołek

Beata Pazio-Grygiel

 

  • PERKUSJA

Jacek Muzioł

Krzysztof Palmowski

 

  • ZESPOŁY WOKALNE

Aleksandra Lisowska-Gołek

Beata Pazio-Grygiel

 

AKOMPANIATORZY:

Natalia Ceroń-Janusz

Kamil Grabowski

Marek Janusz

Ilona Kamecka

Alicja Siejka

Damian Zyber 

 

Nauczyciele

SEKCJI PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH

 

  • KSZTAŁCENIE SŁUCHU

Maria Barańska-Wachowska

Benedykt Ksiądzyna

Danuta Ksiądzyna

Ryszard Osada

Dariusz Rzonca

Leonard Stasz

Beata Szczepanik

Dariusz Szczepanik

 

  • RYTMIKA

Maria Barańska-Wachowska

 

  • LITERATURA MUZYCZNA

Aleksandra Adamska-Osada

 

  • AUDYCJE MUZYCZNE

Dariusz Rzonca

Leonard Stasz

Beata Szczepanik

Dariusz Szczepanik

 

  • FORMY MUZYCZNE

Danuta Ksiądzyna

 

  • HARMONIA

Benedykt Ksiądzyna

Ryszard Osada

 

  • ZASADY MUZYKI Z ELEMENTAMI EDYCJI NUT

Danuta Ksiądzyna

Ryszard Osada

Beata Szczepanik

 

  • HISTORIA MUZYKI

Danuta Ksiądzyna

Anna Wagner

 

  • DYKCJA I RECYTACJA

Paweł Palcat

 

  • CHÓR

Ilona Kamecka

Dariusz Rzonca

 

  • ORKIESTRA

Aleksander Piechaczek

 

Inne stanowiska pedagogiczne

 

BIBLIOTEKARZ

Krystyna Lewandowska

 

PSYCHOLOG SZKOLNY

 

Rafał Dorobek

 

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY

 

Ewa Figurska-Wdowikowska

Edyta Pisarska

Lucyna Huzarska

Bożena Płotecka

 

 

  • Czytany 28 razy
Powrót na górę

Uczestniczymy w programach: